O službě LEO TV Online

LEO TV

je jediná česko-slovenská televize pro dospělé s originálním obsahem, průvodkyněmi vysíláním a v českém znění, www.leotv.cz, www.leotv.sk.

LEO TV je vlajkovým televizním projektem společnosti PK 62, a.s. www.pk62.cz a mediální skupiny LEO TV MEDIA www.leotvmedia.cz

Společnost PK 62 je dlouhodobě největším producentem zábavy pro dospělé v regionech střední a východní Evropy a současně nejvýznamnější vlastník a provozovatel více oborových mediatypů – televizí, internetových projektů, tištěných magazínů, DVD filmů aj. – na trhu. Prostřednictvím vlastní mediální skupiny LEO TV MEDIA a médií svých dceřiných zahraničních společností zprostředkovává nabídku všem zájemcům o výsostně a excelentně vzrušivý obsah.

LEO TV představuje, už od dubna 2008 tradiční, dlouholetou a osvědčenou značku. Díky atraktivitě vlastního programu, těsnému kontaktu s diváky, jazykové srozumitelnosti, přirozenosti prezentovaného obsahu a v neposlední řadě i díky protagonistům ze skutečného prostředí, poskytuje divákům vysoce intenzivní emocionální prožitky. Je to jediná moderovaná oborová televize na trhu i s podílem živého vysílání, kterému domácí uživatelé skutečně rozumí…

V případě jakýchkoli dotazů ohledně vysílání nebo reklamní spolupráce nás neváhejte kontaktovat. Jistě najdeme odpověď nebo nejlepší řešení přesně podle Vašich představ a potřeb.

Váš tým LEO TV MEDIA.